banerpocetna

krastavici.jpg
morko.jpg
green smith jabolka.jpg
p1.jpg
domati.jpg
zelka.jpg
jobolaka baner.jpg
   

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ ОД БИОФЛОР

04.03.2012

      Калифорниските црви се големи љубители на органските материи, посебно на оние кои се богати со целулоза. Тие со сигурност можат да ги решат проблемите со орг

04.03.2012

      Калифорнискиот црв иако со мали димензии 6-8 см. и тежина нешто помала од еден грам, со своето невероватно темпо на размножување продуцира количина на протеин

04.03.2012

      - Изметот од стока или арското (стајското) ѓубре е природно живеалиште на калифорни ските црви. Посебна вредност представува изметот од стока која се храни и

ПРОИЗВОДНА ПАЛЕТА ОД WWW.BIOFLOR.COM.MK

БИОФЛОР


БИОХУМУС


КАЛИФОРНИСКИ ЦРВИ


proizvod bioflor

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Телефони:
+389 70 62 33 43;
+389 76 39 55 99;
+389 78 39 55 99;

 E-пошта:


Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ

twitter youtube flickr facebook

logobioflor

СТАТИСТИКА на биофлор

Имаме присутни 86 гости и нема членови

Посетеност на биофлор

Број на гледања на артикли
124016